8 Comments

  1. George (a.k.a. HeGoat)
    august 23, 2011 @ 10:14 pm

    Nice :). Mult succes cu olimpiada de toamna. Sa auzim de bine la anu si sa ne revedem la o bere si chitare 😀

    Reply

  2. andrei badea
    august 24, 2011 @ 11:33 am

    Să tot ai parte de seri frumoase în jurul focului. 🙂

    Reply

  3. Ioan Stoenică
    august 24, 2011 @ 3:03 pm

    Super poza aia cu ploaia (0093)! Eu am prins senin de mai multe ori pe varf (sac!), dar e renumit Ciucasul pt vremea lui capricioasa. Data viitoare poate vei prinde senin!

    Reply

  4. Alice Marinescu
    august 24, 2011 @ 3:46 pm

    asta e unul din motivele ptr care nu iubesc ploaia cand sunt pe munte….iti taie cheful, nu poti sa te bucuri de peisaj, n-ai cum sa faci poze…..
    e drept ca-n final nu regreti nimic din toata tura, dar parca iti da o senzatie de tura „incompleta”…..
    oricum, a meritat! chiar si-n rafalele de grindina, alegerea a fost buna, decat sa stai pe canapea cu telecomanda-n mana….

    Reply

  5. adriannegoita2005
    septembrie 22, 2011 @ 11:15 am

    Salut!

    Observ că-ţi doreşti mult să creşti un câine. Totuşi, ţinând cont şi de alegerea câinelui care v-a însoţit pe Ciucaş, eu îţi doresc ca după terminarea facultăţii să-ţi permiţi să creşti un copil. 🙂

    A.

    Reply

  6. Andrei
    septembrie 27, 2011 @ 10:50 am

    frumoasa alergatura 🙂

    noi am ales traseul mai usurel cheia-cabana ciucas-varful ciucas

    Reply

  7. roze
    octombrie 10, 2011 @ 7:08 pm

    frumos! 🙂 …..sper sa reusesc sa ajung si eu in toamna asta in Ciucas

    Reply

  8. Adina
    iunie 18, 2012 @ 6:07 pm

    Imaginile sunt atragatoare !
    Luna viitoare vreau sa ajung si eu la Cheia !:) Inca nu m-am hotarat asupra cazarii,am fost dezamagita de prea multe ori, bani multi,servicii proaste …dar mai caut ,vad eu !

    O saptamana usoara !

    Reply

Leave a Reply